Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως η Παραλία Praia Grande, απέχουν μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro Παρατί.
Templo Goura Vrindavana είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ., ενώ το Μουσείο Museu Forte Defensor Perpétuo απέχει 7 χλμ. από το ξενοδοχείο. Η ΠαραΛία Jabaquara απέχει επίσης σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Νήσος Araujo βρίσκεται επίσης στην περιοχή, μόλις 50 μέτρα από το Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro.
Το Quiosque São Francisco σερβίρει μεγάλη ποικιλία πιάτων βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro;
Το άνετο ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro;
Οι τιμές στο το άνετο ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro ξεκινούν από 141$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro;
Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο Pousada Recanto Familia Suite Com Hidro μπορούν να πληρώσουν με American Express, MasterCard και Visa καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.